SEYFİ ALANYA ATMALAR KIŞ ŞAMPİYONASI HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

28 ŞUBAT 2015 - 01 MART 2015 TARİHLERİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN SEYFİ ALANYA ATMALAR KIŞ ŞAMPİYONASINDA GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR. GÖREVLİ HAKEMLERİN SAAT 8:00'DE TESİSLERDE HAZIR BULUNARAK YAPILACAK HAKEM TOPLANTISI VE SEROMONİYE KATILMALARI GEREKMEKTEDİR. GÖREVE GELEMEYECEK HAKEMLERİN YAZILI OLARAK GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE BAŞVURMALARI AYRICA AKSAKLIĞA SEBEP VERMEMEK AÇISINDAN 27 ŞUBAT SAAT 13:00'E KADAR 0 505 258 11 12 NOLU TELEFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ.

NOT:   27 ŞUBAT 2015 TARİHİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE SAAT 17:00' DE YAPILACAK TEKNİK TOPLANTIYA BAŞHAKEM, LİDER HAKEM, TEKNİK DİREKTÖR VE YARDIMCILARI, SEKTÖR BİLGİSAYAR HAKEMLERİ VE BİLGİ İŞLEM HAKEMLERİNİN KATILMASI ZORUNLUDUR. 

NOT: HAKEMLERİMİZ HAVA KOŞULLARINI DİKKATE ALARAK KIŞ KIYAFET  UYGULAMASINA UYGUN GİYİNECEKLERDİR.

 

1 HALİL OĞUZ ULUSLAR ARASI 21 GÜLER YAŞAR ULUSAL
2 CEMAL ULAKÇI ULUSLAR ARASI 22 OSMAN KAÇAN ULUSAL
3 MUSTAFA KOÇ ULUSLAR ARASI TEKNİK DİREKTÖR 23 ÖMER TAŞKIN ULUSAL
4 FARUK ERDOĞAN ULUSLAR ARASI TEKNİK DİREKTÖR YRD 24 ÇİĞDEM ÇÖMLEKÇİ ULUSAL
5 FAHRİ ÖZEN ULUSLAR ARASI BAŞHAKEM 25 AHMET TAN ULUSAL
6 DOĞAN BULUT ULUSLAR ARASI BAŞHAKEM 26 BİLGEN DAĞLI EBE ULUSAL
7 RABİA KÖKVER ULUSLAR ARASI BAŞHAKEM 27 CEM ASLAN İL TEKNİK DİREKTÖR YRD
8 MAHMUT ÖZSOYLU ULUSLAR ARASI LİDER 28 AHMET TOMBUL İL SEKTÖR BİLGİSAYAR
9 İBRAHİM KABAL ULUSLAR ARASI LİDER 29 PELİN İNAN İL SEKTÖR BİLGİSAYAR
10 MUAZZEZ YÜKSEL ULUSLAR ARASI LİDER 30 AHMET SEKMAN İL
11 SABAHATTİN MAYRUK ULUSLAR ARASI LİDER 31 ZÜBEYDE YILDIZ İL
12 YUSUF KİLİSLİ ULUSLAR ARASI LİDER 32 SERHAT AYDIN İL
13 NİLÜFER KARACALAR ULUSLAR ARASI 33 BÜNYAMİN ÇELİK İL
14 ZEKAİ HARP ULUSLAR ARASI 34 İHSAN TAŞ İL
15 PAKİZE YAVUZ ULUSLAR ARASI 35 İBRAHİM HALİL ÇÖMLEKÇİ İL
16 NİLGÜL ÇİÇEK ULUSLAR ARASI 36 BÜLENT SAYGAN İL
17 FİGEN EMEKTAŞ ULUSLAR ARASI 37 DENİZ ŞAHİNOĞULLARI İL  BİLGİ İŞLEM
18 NEDİME ULAKÇI ULUSLAR ARASI 38 TÜLİN ŞAHİN İL  BİLGİ İŞLEM
19 BEKİR YERDEN ULUSAL TEKNİK DİREKTÖR YRD 39 RESUL SUSAMCI İL
20 HALİL İBRAHİM UÇAL ULUSAL 40 EMİN BOYALI  İL
 

OKULLAR ARASI KROS GRUP BİRİNCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

17 ŞUBAT 2015 TARİHİNDE SİLİFKE KAPIZLI 23 NİSAN TESİSLERİ KROS PARKURUNDA YAPILACAK OLAN OKULLAR ARASI KROS GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARI SAAT 10:00'DA BAŞLAYACAK OLUP GÖREVLİ HAKEMLER SAAT 09:00'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR. GÖREVE GELEMEYECEK HAKEMLERİN  12 ŞUBAT 2015 SAAT 13:00'E KADAR 0 505 258 11 12 NUMARALI TELOFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ.

                                                                          İL HAKEM KURULU

1 OKTAY GÜNERİ 21 NURETTİN GÜZEL
2 NİLÜFER KARACALAR 22 SEMA SEHER DEMEZ
3 NEDİME ULAKÇI 23 EDA YÜKSEL
4 HALİL OĞUZ 24 HALİL İBRAHİM UÇAL
5 FAHRİ ÖZEN 25 BİLGEN DAĞLI EBE
6 CENGİZ GÜLTEKİN 26 BEKİR YERDEN
7 HATİCE GÜNEŞ 27 ALİ BALCIOĞLU
8 ZEKAİ HARP 28 TÜLİN ŞAHİN
9 RAMAZAN KOZAN 29 PELİN İNAN
10 ŞÜKRAN KOÇ 30 AHMET SEKMAN
11 MUSTAFA KOÇ 31 ERSİN MUŞTU
12 ALİ AKTAŞ 32 ZÜBEYDE YILDIZ
13 YUSUF BÜYÜKKAYA 33 ATIL GÖKBOĞA
14 NURTEN UZUN 34 CEM ASLAN
15 FARUK ERDOĞAN 35 ALİ KARAKESME
16 MAHMUT ÖZSOYLU 36 SONGÜL BAYBURTLU
17 İRFAN ÇALIŞIR 37 SERPİL BAYBURTLU
18 MERYEM TOL 38 BÜLENT SAYGAN
19 AHMET TAN 39 FATMA SAYGAN
20 KISMET TUNCER 40 DENİZ ŞAHİNOĞULLARI
 

14-15 ŞUBAT 2015 ANALİG İL TAKIMINI BELİRLEME YARIŞMALARI HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

 

 

14-15 ŞUBAT 2015 TARİHLERİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN ANALİG İL TAKIMINI BELİRLEME YARIŞMALARI SAAT 10:00'DA BAŞLAYACAK OLUP GÖREVLİ HAKEMLER SAAT 09:30'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR. GÖREVE GELEMEYECEK HAKEMLERİN 12 ŞUBAT 2015 SAAT 13:00'E KADAR 0 505 258 11 12 NUMARALI TELEFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ.                                         İL HAKEM KURULU

1 FAHRİ ÖZEN 10 MUZAFFER TOLUN
2 MUSTAFA KOÇ 11 AHMET TAN
3 SABAHATTİN MAYRUK 12 BİLGEN DAĞLI EBE
4 NİLGÜL ÇİÇEK 13 ZEYNEP ŞAHİNOĞULLARI
5 SEVİM OĞUZ 14 İBRAHİM HALİL ÇÖMLEKÇİ
6 ŞÜKRAN KOÇ 15 PELİN İNAN
7 NURTEN UZUN 16 DENİZ ŞAHİNOĞULLARI
8 EDA YÜKSEL 17 ZÜBEYDE YILDIZ
9 SEMA SEHER DEMEZ 18 TÜLİN ŞAHİN
 

14-15 ŞUBAT 2015 ANALİG İL TAKIMINI BELİRLEME YARIŞMALARI HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

14-15 ŞUBAT 2015 TARİHLERİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN ANALİG İL TAKIMINI BELİRLEME ÇALIŞMALARI SAAT 10:00'DA BAŞLAYACAK OLUP GÖREVLİ HAKEMLER SAAT 09:30'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR.
1 FAHRİ ÖZEN 10 MUZAFFER TOLUN
2 MUSTAFA KOÇ 11 AHMET TAN
3 SABAHATTİN MAYRUK 12 BİLGEN DAĞLI EBE
4 NİLGÜL ÇİÇEK 13 ZEYNEP ŞAHİNOĞULLARI
5 SEVİM OĞUZ 14 İBRAHİM HALİL ÇÖMLEKÇİ
6 ŞÜKRAN KOÇ 15 PELİN İNAN
7 NURTEN UZUN 16 DENİZ ŞAHİNOĞULLARI
8 EDA YÜKSEL 17 ZÜBEYDE YILDIZ
9 SEMA SEHER DEMEZ 18 TÜLİN ŞAHİN

 

 

TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI SEÇMELERİ İÇİN HAKEM TAYİNİ

7-8 ŞUBAT 2015 TARİHLERİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI SEÇMELERİ İÇİN (GENÇLER-BÜYÜKLER)ATANAN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.YARIŞMALAR SAAT:09.30 'DA BAŞLAYACAK OLUP GÖREVLİ HAKEMLER SAAT:09.00'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR.

1-FAHRİ ÖZEN                       14-HALİL OĞUZ

2-NEDİME ULAKÇI                15-MUSTAFA KOÇ

3-GÜLER YAŞAR                   16-HALİL İBRAHİM UÇAL

4-SEMA SEHER DEMEZ       17-PELİN İNAN

5-AHMET SEKMAN                 18-AHMET TOMBUL

6-SABAHATTİN MAYRUK      19-MUAZZEZ YÜKSEL

7-BİLGEN DAĞLI EBE           20-İBRAHİM HALİL ÇÖMLEKÇİ

8-NİLGÜL ÇİÇEK                   21-BELGİN ÇELLO

9-MUZAFFER TOLUN           22-NURETTİN GÜZEL

10-AHMET TAN                      23-BÜNYAMİN ÇELİK

11-NURAY MAYRUK             24-ZÜBEYDE YILDIZ

12-EDA YÜKSEL                   25-TÜLİN ŞAHİN

13-NURTEN UZUN

 
Giriş Yöneticisi