VEFAT

ATLETİZM ANTRENÖR VE HAKEMLERİMİZDEN MUZAFFER TOLUN VE PAKİZE YAVUZ'UN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR.

CENAZESİ YARIN(11.04.2014) CUMA GÜNÜ KALDIRILACAKTIR.MERHUMEYE ALLAHTAN RAHMET,KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUZ.

 

                                                                              ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ VE

                                                                              İL HAKEM  KURULU

 

1-2-3 NİSAN 2014 ' TE YAPILACAK OLAN OKULLAR PUANLI ATLETİZM YARIŞMALARI PROGRAMLARI

1-2 Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan küçükler-yıldızlar  ve 2- 3  Nisan 2014 tarihinde yapılacak olan gençler  okullar puanlı atletizm yarışma programları aşağıdaki gibidir.

1-2 nisan küçükler yıldızlar yarışma programı

2-3 nisan gençler yarişma programı

 

DUYURU

ATLETİZM HAKEMLERİMİZDEN ERHAN KARAKURT AÇIK KALP AMELİYATI GEÇİRMİŞTİR.KENDİSİNE VE AİLESİNE GEÇMİŞ OLSUN DİYOR,BİR AN ÖNCE SAĞLIĞINA KAVUŞMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

                                                                                                             ATLETİZM İL TEMSİLCİLİĞİ VE HAKEM                                                                                                                     KURULU

 

PUANLI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

    Mersin atletizm il temsilciliğinin faaliyet programında bulunan ve 1-2-3 nisan 2014 tarihinde yapılacak olan okullar pist(puanlı atletizm) il birinciliği müsabakaları nevin yanıt atletizm kompleksinde yapılacaktır.müsabakalara katılacak olan okulların 31 mart  saat 13.00 e kadar aşağıdaki linklerde bulunan uygun kayıt formlarını ivedi ile doldurarak Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine göndermeleri gerekmektedir.

Önemli not: Teknik toplantıda kesinlikle kayıt kabul edilmeyecektir.

Tenik toplantı tarihleri : Küçükler -  yıldızlar 1 nisan 2014 Salı günü saat 10:00 da  Nevin Yanıt Atletizm Kompleksinde yapılacaktır.

Gençler 2 nisan 2014 Çarşamba günü saat 10:00 da  Nevin Yanıt Atletizm kompleksinde yapılcaktır.

Statü için tıklayınız

Küçükler kayıt formu için tıklayınız

Yıldızlar kayıt formu için tıklayınız

Gençler kayıt formu için tıklayınız

 

 

HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

22-23 ŞUBAT 2014 CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİ YAPILACAK OLAN ANALİG ATLETİZM YARIŞMASI İÇİN GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

YARIŞMALAR NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE SAAT:10.30'DA BAŞLAYACAKTIR.GÖREVLİ HAKEMLER SAAT:10.00'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR.

FAHRİ ÖZEN:ATLAMALAR BAŞ HAKEMİ        DOĞAN BULUT: ATMALAR BAŞ HAKEMİ:

ÖMER SEVİL:LİDER                                           SABAHATTİN MAYRUK:LİDER

SONGÜL BAYBURTLU:SEKRETER                ÜLKÜ GÜDER:SEKRETER

BİRCAN MEYDANCI                                            ABDULKADİR UÇUN

İBRAHİM HALİL ÇÖMLEKÇİ                               SERPİL BAYBURTLU

MÜFİT SÖNMEZ:KOŞULAR BAŞ HAKEMİ        ZEKAİ HARP:STARTER

NEDİME ULAKÇI:LİDER                                      HALİL İBRAHİM UÇAL:STARTER YRD.

SEVİM OĞUZ:SEKRETER                                    AHMET TOMBUL:BİLGİSAYAR

NİLGÜL ÇİÇEK:KRONOMETRE                         CEMAL ULAKÇI:SAHA KOMSERİ

SEMA SEHER DEMEZ:KRONOMETRE

GÜLER YAŞAR:KRONOMETRE

NURAY MAYRUK:KRONOMETRE

AYNI GÜNLERDE TARSUSTA YAPILACAK OLAN YARIŞMALARDA GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ:

1-MUSTAFA KOÇ                                 6-OSMAN KAÇAN

2-DENİZ ŞAHİNOĞULLARI                7-ÖMER TAŞKIN

3-HATİCE GÜNEŞ                               8-HAMİT AYKUT

4-RAMAZAN KOZAN                            9-İBRAHİM AKMAN

5-BÜNYAMİN ÇELİK

YARIŞMA PROĞRAMI:

1-GÜN BAYAN                                        2.GÜN BAYAN

100 M                                                           800 M

300 M                                                           100 M ENGEL

1500 M                                                          YÜKSEK ATLAMA

UZUN ATLAMA                                             CİRİT ATMA

GÜLLE                                                           4X100 M

1.GÜN ERKEK                                         2.GÜN ERKEK

100 M                                                             800 M

300 M                                                            100 ENGEL

2000 M                                                          UZUN ATLAMA

YÜKSEK ATLAMA                                         GÜLLE

ÜÇ ADIM ATLAMA                                         CİRİT ATMA

                                                                         4X100 M

                                   YARIŞMA SAATLERİ

22.02.2014                                                           23.02.2014

10.30     100 M BAYAN                                        10.30     100 M ENGEL BAYAN

10.30     YÜKSEK ERKEK                                   10.30     CİRİT ATMA BAYAN

10.40     100 M ERKEK                                         10.40     100 ENGEL ERKEK

10.50     300 M BAYAN                                          10.40     YÜKSEK BAYAN

10.50     UZUN ATLAMA BAYAN                          11.00     CİRİT ATMA ERKEK

11.00     300 M ERKEK                                          11.00     800 M BAYAN

11.10     1500 M BAYAN                                          11.10     800 M ERKEK

11.10     GÜLLE BAYAN                                          11.20     UZUN ATLAMA ERKEK

11.10     2000 M ERKEK                                         11.30     GÜLLE ERKEK

11.20     ÜÇ ADIM ERKEK                                       11.30     4X100 BAYAN

                                                                                      11.40     4X100 ERKEK

UZUN-YÜKSEK                                                          CİRİT-CİRİT-GÜLLE

UZUN-ÜÇADIM                                                            YÜKSEK-UZUN

 

 

 
Giriş Yöneticisi