HAKEM TAYİNİ

25 ŞUBAT 2017 TARİHİNDE CUMARTESİ GÜNÜ  68'LER BARIŞ VE KARDEŞLİK ORMANINDA YAPILACAK OLAN ATLETİZM'İ GELİŞTİRME PROJESİNDE GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

GÖREVLİ HAKEMLER SAAT:09.30'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR.

YAŞ KATEGORİLERİ:2005-2006 KIZLAR          1500M

                                      2005-2006 ERKEKLER   1500M

                                      2003-2004 KIZLAR            2000M

                                      2003-2004 ERKEKLER    2000M

1-MUSTAFA KOÇ                             11-İBRAHİM HALİL ÇÖMLEKÇİ

2-HALİL İBRAHİM UÇAL                 12-CEM ASLAN

3-NEDİME ULAKÇI                           13-RESUL SUSAMCI 

4-GÜLER YAŞAR                             14-PELİN İNAN

5-BEKİR YERDEN                            15-MEHMET EMRE ÖZSOY

6-NURTEN UZUN                             16-MELTEM TUGAY

7-CEMAL ULAKÇI                              17-UTKU ÇOBANOĞLU

8-ALİ BALCIOĞLU                              18-ELİF KARAKAYA

9-ALİ KARAKESME                             19-SERHAT AYDIN

10-EDA YÜKSEL                                 20-HAKKI DAMA

 

HAKEM TAYİNİ

18-19 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ-PAZAR GÜNLERİ NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN SEYFİ ALANYA ATMALAR KIŞ ŞAMPİYONASINDA GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

GÖREVLİ HAKEMLER SAAT:08.00'DE GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR.

GÜLLE ATMA ERKEKLER                                            GÜLLE ATMA KADINLAR

1-FAHRİ ÖZEN                                                            1-DOĞAN BULUT

2-ERDOĞAN GÜNAK(DEPLASMAN)                         2-MUZAFFER TOLUN

3-NURAY MAYRUK (SEKRETER)                               3-HATİCE GÜNEŞ (SEKRETER)

4-EMİNE TOROS (SKORBORD)                                 4-MERYEM TOL (SKORBORD)

5-YAŞAR ŞAKAR (İZ TESPİT)                                       5-BÜNYAMİN ÇELİK (İZ TESPİT)

6-YUSUF BÜYÜKKKAYA (İZ TESPİT)                         6-MUHLİS UÇAR (İZ TESPİT)

7-CENGİZ ÇETİN (İZ TESPİT)                                     7-SIDIKA TURHAN (İZ TESPİT)

 

CİRİT ATMA ERKEKLER                                                      CİRİT ATMA KADINLAR

1-ARMAĞAN GÜLER DARILMAZ                                  1-SABAHATTİN MAYRUK

2-NAZLI CİBİGÖZ                                                            2-AHMET TAN

3-SEYHAN MUŞTU (SEKRETER)                                3-BİLGEN DAĞLI EBE (SEKRETER)

4-BELGİN ÇELLO (SKORBORD)                                 4-TÜLİN ŞAHİN BULUT (SEKRETER)

5-VOLKAN TUGAY (İZ TESPİT)                                      5-CEM ASLAN (İZ TESPİT)

6-AHMET SEKMAN (İZ TESPİT)                                     6-SERMENT TİMURLENK (İZ TESPİT)

7-ELİF KARAKAYA (İZ TESPİT)                                       7-VEHBİ KAÇAN (İZ TESPİT)

 8-PAKİZE YAVUZ   (İZ TESPİT)                                       8-CENGİZ GÜLTEKİN

ÇEKİÇ ATMA ERKEKLER                                               ÇEKİÇ ATMA KADINLAR

1-SABAHTTİN MAYRUK                                                1-DOĞAN BULUT

2-ERDOĞAN GÜNAK (DEPLASMAN)                           2-BURCU NAZLICİBİGÖZ(DEPLASMAN)

3-NURAY MAYRUK (SEKRETER)                                  3-SEYHAN MUŞTU (SEKRETER)

4-EMİNE TOROS (SKORBORD)                                    4-MERYEM TOL (SKORBORD)

5-VOLKAN TUGAY (İZ TESPİT)                                       5-CEM ASLAN (İZ TESPİT)

6-AHMET SEKMAN (İZ TESPİT)                                      6-SERMENT TİMURLENK (İZ TESPİT)

7-ELİF KARAKAYA (İZ TESPİT)                                        7-VEHBİ KAÇAN (İZ TESPİT)

 

DİSK ATMA ERKEKLER                                                   DİSK ATMA KADINLAR

1-FAHRİ ÖZEN                                                                  1-ARMAĞAN GÜLER DARILMAZ

2-AHMET TAN                                                                    2-MUZAFFER TOLUN

3-HATİCE GÜNEŞ (SEKRETER)                                   3-BİLGEN DAĞLI EBE (SEKRETER)

4-TÜLİN ŞAHİN BULUT (SKORBORD)                        4-BELGİN ÇELLO (SKORBORD)

5-YAŞAR ŞAKAR (İZ TESPİT)                                          5-BÜNYAMİN ÇELİK (İZ TESPİT)

6-YUSUF BÜYÜKKAYA (İZ TESPİT)                                6-MUHLİS UÇAR (İZ TESPİT)

7-CENGİZ ÇETİN (İZ TESPİT)                                          7-SIDIKA TURHAN (İZ TESPİT)

 8-CENGİZ GÜLTEKİN                                                       8-PAKİZE YAVUZ    (İZ TESPİT)

BİLGİ İŞLEM:1-PELİN İNAN                           BİLGİ İŞLEM İRTİBAT:1-NİSANUR UÇAR

                        2-SÜREYYA KANALICI                                                   2-EYLÜL OĞUZ

SAHA KOMSERİ:1-CEMAL ULAKÇI                 ÖDÜL:1-HİLAL KÜTÜK

                             2-ZÜBEYDE YILDIZ                            2-SUNA ÖZTOSUN

ANONS:1-AYHAN MAYRUK

TEKNİK DİREKTÖR:1-HALİL İBRAHİM UÇAL            ÇAĞRI ODASI:1-NİLGÜL ÇİÇEK

 TEK.DR.YARD.         2-ALİ BALCIOĞLU                                                 2-RABİA KÖKVER

TEK.DR.YARD.          3-RAMAZAN KOZAN                                              3-KISMET TUNCER

TEK.DR.YARD.          4-ATIL GÖKBOĞA                                                   4-BÜLENT SAYGAN

ISINMA ALANI SORUMLUSU:1-YUSUF KİLİSLİ

                                                     2-HAKKI DAMA

ÇAĞRI ODASI SPORCU İRTİBAT:1-NAZAN ÇETİN

                                                            2-ÇİĞDEM ÇÖMLEKÇİ

 

 

HAKEM TAYİNİ

18.02.2017 CUMARTESİ GÜNÜ MERSİN/SİLİFKE 23 NİSAN İZCİLİK TESİSLERİ YANINDA YAPILACAK OLAN OKUL SPORLARI KROS GRUP BİRİNCİLİĞİNDE GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.

SİLİFKEYE GİDECEK OLAN HAKEMLER İÇİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ÖNÜNDE SAAT 07.30'DA TOPLANILIP SAAT 07.45'DE OTOBÜS HAREKET EDECEKTİR.

İRTİBAT TELEFONU:0532 672 65 46

1-OKTAY GÜNERİ                        26-SERPİL BAYBURTLU

2-MAHMUT ÖZSOYLU                27-FADİME ÇELİK

3-NİLÜFER KARACALAR          28-SERHAT AYDIN

4-A.KADİR UÇUN                       29-HAMİT AYKUT

5-NEDİME ULAKÇI                    30-M.EMRE ÖZSOY

6-FARUK ERDOĞAN                 31-ALİ OSMAN TUNÇ

7-MUAZZEZ YÜKSEL                32-MELTEM TUGAY

8-ZEKAİ HARP                            33-ZÜLEYHA BAŞTÜRK TÜRE

9-SEVİM OĞUZ                           34-UTKU ÇOBANOĞLU

10-FİGEN EMEKTAŞ                 35-AHMET UĞUR DURAN

11-NURTEN UZUN                  36-ARDA KILINÇ

12-GÜLER YAŞAR                    37-MEHMET TEZEREN

13-SERDAR ÇETİN                  38-BÜŞRA EROL

14-BİRCAN MEYDANCI           39-SEDA ANISUDE

15-İRFAN ÇALIŞIR                   40-BİLGE AKMAN

16-BEKİR YERDEN                 41-NACİYE ŞİMŞEK

17-ALİ KARAKESME                42-RESUL SUSAMCI

18-GİZEM KALE                       43-ALİ AKTAŞ

19-NURETTİN GÜZEL

20-SEDA ÖZGE ÖZEN

21-EDA YÜKSEL

22-HALİL İBRAHİM ÇÖMLEKÇİ

23-İBRAHİM AKMAN

24-ERSİN MUŞTU

25-EMİN BOYALI

 NOT:TEKNİK TOPLANTI 23 NİSAN İZCİLİK TESİSLERİNDE SAAT:17.00'DA YAPILACAKTIR.

 

 

 

DUYURU

HAKEM GÖREVLENDİRME BİLGİ SİSTEMİ

ATLETİZM FEDERASYONU MERKEZ HAKEM KURULU TARAFINDAN HAZIRLANAN VE HER İLİN ATLETİZM YARIŞMALARINDA GÖREV ALAN HAKEMLERİN İSTATİSTİK BİLGİLERİNİN TOPLANMASINA YÖNELİK BİR ÇALIŞMA BAŞLATILMIŞTIR.

HER AYIN BAŞINDA VE SONUNDA GÖREVE GELEMEYEN(MAZERETLİ-MAZERETSİZ)HAKEMLER İL HAKEM KURULLARINCA SİSTEME GİRİLECEKTİR.

ÜÇ (3) DEFA MAZERETSİZ GÖREVE GELMEYEN HAKEME O YIL İÇERİSİNDE BİR DAHA GÖREV VERİLMEYECEKTİR.

TÜM ATLETİZM HAKEMLERİNE DUYURULUR.

 

 

HAKEM TAYİNİ

13 OCAK 2017 CUMA GÜNÜ 68'LER BARIŞ VE KARDEŞLİK ORMANINDA YAPILACAK OLAN OKUL SPORLARI  KROS İL BİRİNCİLİĞİNDE GÖREV ALAN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.YARIŞMALAR SAAT:10.00'DA BAŞLAYACAK OLUP GÖREVLİ HAKEMLER SAAT:09.30'DA GÖREV YERLERİNDE OLACAKLARDIR.

GÖREVE GELEMEYECEK OLAN HAKEMLER 0 531 345 60 42'NOLU TELEFONA MESAJLA BİLGİ VERECEKLERDİR.

NOT:GÖREVLİ ÖĞRETMENLERİN  GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE İZİN YAZISI VERMELERİ GEREKMEKTEDİR

OKULLARIN TEKNİK TOPLANTISI 12 OCAK 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT:15.00-17.00 ARASI GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONUNDA OLACAKTIR.

1-ERSİN MUŞTU                   BİLGİ İŞLEM                       22-ALİ OSMAN TUNÇ        PARKUR

2-PELİN İNAN                        BİLGİ İŞLEM                       23-MEHMET TEZEREN     PARKUR

3-SÜREYYYA KANALICI      BİLGİ İŞLEM                       24-NACİYE ŞİMŞEK            PARKUR

4-VOLKAN TUGAY                LİSANS KONTROL           25-VEHBİ KAÇAN                PARKUR

5-NİLÜFER KARACALAR    LİSANS KONTROL           26-GİZEM KALE                   PARKUR

6-SERPİL BAYBURTLU      LİSANS KONTROL            27-SÜLEYMAN SEVİLEN  PARKUR

7-UTKU ÇOBANOĞLU        LİSANS KONTROL            28-SERDAR ÇETİN           TUR

8-ZEKAİ HARP                      STARTER                            29-EDA YÜKSEL                 TUR

9-HALİL İBRAHİM UÇAL     STARTER                            30-AHMET SEKMAN            TUR

10-İRFAN ÇALIŞIR               ANONS                                31-ZÜBEYDE YILDIZ           TUR

11-FARUK ERDOĞAN        PARKUR                             32-BİLGEN DAĞLI EBE      VARIŞ SEKRETERİ

12-AHMET TAN                    PARKUR                              33-TÜLİN ŞAHİN BULUT   VARIŞ SEKRETERİ

13-FİGEN EMEKTAŞ           PARKUR                              34-MUAZZEZ YÜKSEL      KRONOMETRE

14-RAMAZAN KOZAN          PARKUR                             35-GÜLER YAŞAR             KRONOMETRE

15-NURTEN UZUN             PARKUR                             36-OKTAY GÜNERİ          SAHA KOMSERİ

16-NİLGÜL ÇİÇEK              PARKUR                             37-MAHMUT ÖZSOYLU    SAHA KOMSERİ

17-ALİ BALCIOĞLU             PARKUR                            38-FAHRİ ÖZEN                  VARIŞ

18-ALİ KARAKESME           PARKUR                            39-CEMAL ULAKÇI              VARIŞ

19-NURETTİN GÜZEL      PARKUR                              40-SEMA SEHER DEMEZ  VARIŞ

20-İBRAHİM AKMAN          PARKUR                              41-HİLAL KÜTÜK                 ÖDÜL

21-EMİN BOYALI               PARKUR                               42-HALİL OĞUZ İL TEMSİLCİSİ

 

 
Giriş Yöneticisi