CHEETOS TÜRKİYE'NİN EN HIZLISI YARIŞMALARI

         Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2015 yılı faaliyet programında yer alan ve temel amacı çocuklarımızın olimpizm düşüncesi içerisinde vücut, zihin ve ruh niteliklerini dengeli bir şekilde birleştirerek, bir yaşam felsefesine girmesi, fiziksel sportif oyunların kültür ve eğitimle kaynaştırılarak mücadeleden zevk alma, üstün örneklerin eğitici değerini çıkarma ve genel ahlak kurallarına saygı gösterme temellerinde, onlara hayatın yolunu açmak ve spor yapmalarını teşvik etmek için Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı Yarışmaları; Türkiye Atletizm Federasyonu, sponsor firma ORG Sports ve destekçisi firmaların katkıları ile aşağıda yazılı statü doğrultusunda, on grup merkezinde seçme yarışmaları ve 11 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da Türkiye’nin En Hızlısı final yarışmaları düzenlenecektir.

          Cheetos Türkiye’nin En Hızlısı yarışması il seçmeleri 05 Mayıs 2015 tarihinde Mersin Nevin Yanıt Atletizm Pistinde aşağıdaki program doğrultusunda yapılacaktır. 

CHEETOS TÜRKİYE’NİN EN HIZLISI SAATLİ YARIŞMA PROGRAMI
SNO YARIŞMA SAATİ DOĞUM TARİHİ KATEGORİ MESAFE
1 10:00 2005 KIZLAR 60 M
2 10:15 2005 ERKEKLER 60M
3 10:30 2004 KIZLAR 60 M
4 10:45 2004 ERKEKLER 60M
5 11:00 2003 KIZLAR 80M
6 11:15 2003 ERKEKLER 80M
7 11:30 2002 KIZLAR 100M
8 11:45 2002 ERKEKLER 100M
9 12:00 2001 KIZLAR 100M
10 12:15 2001 ERKEKLER 100M
1. Yarışma kayıtları 01 Mayıs 2015 Cuma günü saat 17:00'de sona erecektir.
2. Kayıt formları Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine gönderilecektir.
3. Kayıt formları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve
Mersin Atletizm İl Temsilciliği sayfasından indirilebilecektir.

KAYIT FORMU İNDİR

 

TAF TURKCELL KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

12 NİSAN 2015 TARİHİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN TAF TURKCELL KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİNDE GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARTILMIŞTIR.GÖREVLİ HAKEMLERİN 12 NİSAN PAZAR GÜNÜ SAAT 09:00'DA GÖREV YERLERİNDE HAZIR OLMASI GEREKMEKTEDİR.GÖREVE GELEMEYECEK OLAN HAKEMLERİN 10 NİSAN SAAT:17.00'YE KADAR 0 505 258 11 12'NOLU TELEFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ.

MERSİN ATLETİZM İL HAKEM KURULU

GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ

 

MEHMET ÇETİNEL PİST DENEME YARIŞMALARI HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

         11 NİSAN 2015 TARİHİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN MEHMET ÇETİNEL PİST DENEME YARIŞMALARAINDA GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR. GÖREVLİ HAKEMLERİN 11 NİSAN CUMARTESİ SAAT 09:00'DA GÖREV YERLERİNDE OLMASI GEREKMEKTEDİR. GÖREVE GELEMEYECEK HAKEMLERİN 10 NİSAN SAAT 13:00'E KADAR 0 505 258 11 12 NOLU TELEFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ.

MERSİN ATLETİZM İL HAKEM KURULU

GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ

 

OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER PİST İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

        09-10 NİSAN 2015 TARİHLERİNDE NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN OKULLAR ARASI KÜÇÜKLER PİST İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMALARINDA GÖREV ALAN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR. GÖREVLİ HAKEMLERİN 09 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 13:00'TE GÖREV YERLERİNDE OLMASI GEREKMEKTEDİR. GÖREVE GELEMEYECEK HAKEMLERİN 08 NİSAN SAAT 17:00'YE KADAR 0 505 25811 12 NOLU TELEFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ. 

MERSİN ATLETİZM İL HAKEM KURULU

GÖREVLİ HAKEM LİSTESİ

 

800 M - 1500 M - 3000 M ENG. - 10000 M OLİMPİK BARAJ YARIŞMALARI HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

08 NİSAN 2015 TARİHİNDE SAAT 16:00'DA NEVİN YANIT ATLETİZM KOMPLEKSİNDE YAPILACAK OLAN 800 M - 1500 M - 3000 M ENG. - 10000 M  OLİMPİK BARAJ YARIŞMALARINDA GÖREVLENDİRİLEN HAKEMLERİN İSİMLERİ AŞAĞIYA ÇIKARILMIŞTIR. GÖREVLİ HAKEMLERİN SAAT 15:00'TE GÖREV YERLERİNDE OLMASI GEREKMEKTEDİR. GÖREVE GELEMEYECEK HAKEMLERİN 6 NİSAN SAAT 17:00'YE KADAR 0 505 258 11 12 NOLU TELEFONA BİLDİRMELERİNİ RİCA EDERİZ.

MERSİN ATLETİZM İL HAKEM KURULU

SIRA NO ADI SOYADI SIRA NO ADI SOYADI
1 CEMAL ULAKÇI 11 HALİL İBRAHİM UÇAL
2 MUAZZEZ YÜKSEL 12 EDA YÜKSEL
3 OKTAY GÜNERİ 13 İRFAN ÇALIŞIR
4 MUSTAFA KOÇ 14 GÜLER YAŞAR
5 SABAHATTİN MAYRUK 15 BEKİR YERDEN
6 CENGİZ GÜLTEKİN 16 DENİZ ŞAHİNOĞULLARI
7 DOĞAN BULUT 17 PELİN İNAN
8 FARUK ERDOĞAN 18 BÜLENT SAYGAN
9 FAHRİ ÖZEN 19 AHMET SEKMAN
10 NEDİME ULAKÇI 20 CEM ASLAN
 
Giriş Yöneticisi